Slow Motion Event

Gifbudka na wynajem

609 853 213

Gifbudka na wynajem

Tradycyjna fotobudka to sprzęt, który posiada wbudowany aparat oraz drukarkę termosublimacyjną, dzięki czemu zdjęcia natychmiastowo wychodzą. Na rynek wchodzi jednak zupełna nowość, gifbudka, która dostarczy jeszcze więcej zabawy i emocji.

Gifbudka na wynajem

Nowoczesna fotobudka – Gifbudka

Dokładnie osiem klatek, czyli tyle potrzeba, aby stworzyć wyjątkowego gifa, inaczej mówiąc animację, która będzie doskonałą pamiątką z każdej imprezy. Gifbudka jest podobnym urządzeniem do tradycyjnej fotobudki, lecz w zamian za zwykłe zdjęcia, tworzy ona śmieszne animacje i krótkie filmiki.

Istotną różnicą w budowie gifbudki jest to, że jest to urządzenie wygodniejsze w użytku, niż zwykła fotobudka. Zajmuje ono mniej miejsca i co równie istotne, zmieści się przed nim więcej osób, które następnie mogą pojawić się na naszych gifach.

Tylko ty decydujesz o tym, co znajdzie się na tym krótkim i śmiesznym filmiku. Możesz wykorzystać do tego również zabawne i oryginalne gadżety, a także wraz z gośćmi imprezy, wykonać śmieszną pozycję. Każdego gifa możesz udostępniać na swoich profilach społecznościowych, dzięki czemu twoi znajomi mogą zobaczyć, jak fajna zabawa jest z gifbudką.

W Slowmotion Event zapewniamy Wam profesjonalną gifbudkę na wynajem na każdą imprezę w Warszawie, Łodzi, czy też Inowrocławiu. Zamów naszą gifbudkę na wesele, aby twoi goście mieli niezapomnianą pamiątkę. Wynajmij naszą ekipę z gifbudką także na urodziny, czy studniówkę, by zyskać nie tylko klasyczne zdjęcia i filmy, ale też przezabawne ruchome ujęcia i mnóstwo zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy korzystne ceny, profesjonalny sprzęt oraz szereg zabawnych gadżetów, animatora i dojazd na miejsce imprezy!