Slow Motion Event

Fotobudka Lustro

609 853 213

Fotobudka Lustro - Wynajem Warszawa

Czy słyszałeś już o nowej fotobudce, która wygląda niczym zwykłe lustro, lecz robi niezwykłe zdjęcia? Fotobudka lustro, zwana także Selfie mirror lub Magicznym zwierciadłem, już jest dostępna w ofercie i można wynająć ją na imprezy takie, jak wesela, urodziny, bankiety i studniówki.

Fotobudka lustro

Wyobraź sobie, że stajesz przed lustrem, które oprawione jest w złotą szlachetną ramę, a po chwili możesz zabrać ze sobą zdjęcia, które sam stworzyłeś. To niezwykła atrakcja, ale i urozmaicenie każdego przyjęcia. Foto lustro jest nowoczesną wersją tradycyjnej fotobudki, którą chętnie zamawia się właśnie na wystawne i eleganckie wesela lub firmowe bankiety.

Fotobudka lustro - dane techniczne

Czym różni się ta niezwykle oryginalna fotobudka lustro od zwykłego sprzętu, który dotychczas używaliśmy? Otóż, fotolustro przede wszystkim różni się wyglądem. Jak sama nazwa wskazuje, to ogromne lustro, w którym można się przeglądać i pozować do zdjęć wraz ze śmiesznymi gadżetami. Fotolustro jest wyposażone w:

Wynajem fotolustra Warszawa

W naszej ofercie dodajemy również tła, które będą pasowały do fotolustra. Ponadto, magiczne lustro, uchwyci na zdjęciu więcej osób niż zwykła fotobudka, dlatego możesz stworzyć fotopamiątkę w grupie liczącej nawet 12 osób! To także ułatwienie dla gości, którzy są niskiego wzrostu lub jeżdżą na wózkach i miewają problem z wykonaniem sobie zdjęcia w fotobudce, w której aparat chwytał postacie od pasa w górę. W wielkiej fotobudce lustro możesz zobaczyć się od stóp do głów, zatem nawet małe dzieci mogą wykonać sobie zabawną fotografię bez pomocy rodziców.

W tradycyjnej fotobudce, tak samo, jak i w nowej fotobudce lustro, istnieje możliwość wykorzystywania śmiesznych dodatków, które urozmaicą każde zdjęcie. Zapraszamy klientów z Warszawy do rezerwacji naszej lustrzanej fotobudki już dziś!