Slow Motion Event

Fotobudka Otwock

609 853 213

Profesjonalna fotobudka na wynajem w Otwocku

Fotobudka Otwock

Czym jest fotobudka? To profesjonalny sprzęt przenośny, który posiada w sobie lustrzankę CANON i drukarkę termosublimacyjną. Dzięki temu zdjęcia wychodzą doskonałej jakości i nie trzeba na nie długo czekać, gdyż fotobudka drukuje wykonane zdjęcia dosłownie natychmiastowo. To doskonała pamiątka, zabawa na cały wieczór i rozrywka dla gości imprezy.

Personalizowane zdjęcia

Organizując w Otwocku weselę, 18-nastkę, imprezę firmową, warto zamówić fotobudkę, która sprawi, że goście na pewno nie będą się nudzić. Profesjonalne urządzenie, jakim jest nasza fotobudka, to szereg gadżetów i możliwość personalizacji zdjęć, które następnie będą doskonałą pamiątką dla siebie lub bliskich. Ponadto, oferujemy także możliwość wykupienia albumu na zdjęcia i dodatkowych gadżetów, które będą pasowały do tematu imprezy.

Montujemy naszą fotobudkę na godzinę przed przyjęciem, zatem gdy pojawią się pierwsi goście, wszystko będzie już idealnie gotowe. Drukarka termosublimacyjna, która znajduje się w urządzeniu, zapewnia zdjęcia najwyższej jakości, wyraźne, kolorowe i w trzech odsłonach.

Dojazd do Otwocka

Z przyjemnością przyjedziemy na każdą imprezę w Otwocku! Wystarczy zadzwonić do nas i umówić się na konkretny termin. Nasza grupa z fotobudką pojawią się na imprezie i rozkręcą zabawę. Ponadto zawsze przybywa z nami animator, który zachęci uczestników do korzystania z fotobudki.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszych ofert lub cen, wystarczy zajrzeć do podstrony cennik. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie naszej fotobudki. Zapraszamy!