Slow Motion Event

Fotobudka na wynajem na studniówkę

609 853 213

Fotobudka na urodziny

Planujesz imprezę urodzinową? Chcesz, aby przyjęcie było niezapomniane, a goście mieli wyjątkową pamiątkę z tego wieczoru? Wynajmij naszą profesjonalną fotobudkę lub fotobudkę lustro! Działamy na terenie Łodzi oraz Warszawy, oferując kompaktowe urządzenie do wykonania i natychmiastowego wydruku zdjęć. To nie wszystko, co możesz otrzymać!

Wynajem fotobudki na imprezę urodzinową

Bez względu na to, czy planujesz urodziny dziecka, osiemnastkę lub okrągłą 50-tkę, fotobudka będzie świetną atrakcją, która z pewnością przyciągnie uwagę gości. Dlaczego? Ponieważ jest to kompaktowe urządzenie, które dostarcza wiele śmiechu i zabawy.

Fotobudka pozwala wykonać serię śmiesznych zdjęć, które mogą być urozmaicone ciekawymi rekwizytami w postaci okularów, kapeluszy, czy innych dodatków. Ponadto w ofercie zapewniamy efektowne tło, na którym każde zdjęcie będzie prezentowało się jeszcze lepiej.

Niewątpliwą zaletą fotobudki jest fakt, że chętnie korzystają z niej goście w każdym wieku. Na imprezie urodzinowej dla dzieci, fotobudka będzie doskonałą zabawą i urozmaiceniem przyjęcia. Na osiemnastce nasza profesjonalna foto budka sprawdzi się, jako śmieszna atrakcja, która dostarczy wiele wspomnień i pamiątkę w postaci oryginalnych zdjęć. Dla osób starszych również polecamy wynająć fotobudkę na urodziny, aby rozkręcić przyjęcie i dostarczyć sobie wiele śmiechu i radości.

Fotobudka na imprezę urodzinową dla dziecka Warszawa

Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Z przyjemnością pojawimy się na przyjęciu urodzinowym u najmłodszych, aby uśmiechy na twarzach dzieci uwiecznić na zabawnych wydrukach z naszej fotobudki. Dojedziemy do każdej dzielnicy Warszawy oraz Łodzi. W naszym składzie znajdzie się także animator, który zachęci każdego gościa do skorzystania z fotobudki lub fotolustra!

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z cennikiem fotobudki z Warszawy!