Slow Motion Event

Fotobudka na Andrzejki

609 853 213

Fotobudka na Andrzejki

Andrzejki, to wieczór wróżb i okazja do urządzenia wielkiej imprezy w tajemniczym klimacie. W klubach i na salach balowych, goście bawią się do rana. Warto więc zadbać o to, aby impreza była niezapomniana nie tylko dzięki atrakcjom, ale również pamiątkom. Doskonałą pamiątkę zaoferuje Wam fotobudka, którą dostarczymy na każdą Andrzejkową zabawę w Warszawie.

Fotobudka na Andrzejki Warszawa

Fotobudka lustro, gifbudka na wynajem

Tradycyjna fotobudka, to profesjonalny sprzęt z wbudowaną lustrzanką i termosublimacyjną drukarką, która drukuje wysokojakościowe zdjęcia. To także całe pudełko śmiesznych i tematycznych gadżetów, które wykorzystywane są do zdjęć. Tworząc zabawne zdjęcia, można zyskać pamiątkę na lata, a przy tym świetnie się bawić.

Jeśli interesuje Cię coś więcej, niż tylko fotobudka na Andrzejki, wybierz naszą filmową budkę lub gifbudkę, która z pewnością zachwyci gości imprezy. Gifbudka tworzy serię zabawnych i ruchomych ujęć, natomiast filmowa budka, to możliwość stworzenia krótkiego filmiku z muzyką i specjalnymi efektami.

Dla fanów nietypowych dekoracji i gadżetów, posiadamy w swojej ofercie elegancką i zachwycającą swoim wyglądem fotobudkę lustro, która wygląda niczym bogate zwierciadło. Będzie to idealna atrakcja na klimatyczną imprezę z wróżbami i magią.

Razem z naszą fotobudką przyjedziemy na każdą Andrzejkową imprezę do Warszawy. Rozłożymy nasz sprzęt i pomożemy w jego obsłudze, a nasz animator zachęci każdego uczestnika przyjęcia do korzystania z fotobudki.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz do wyboru jednego z kilku pakietów wynajmu fotobudki.