Slow Motion Event

Fotobudka Lustro Łódź

609 853 213

Fotobudka lustro Łódź

Zupełnie nowy wymiar zyskała tradycyjna fotobudka, która jest niezwykle popularną atrakcją podczas imprez, wesel i studniówek. Od teraz można wynająć oryginalną fotobudkę lustro, która wygląda zupełnie inaczej, lecz spełnia swoje zdania tak, jak zwykła fotobudka. W Slowmotion event zapewniamy możliwość wynajęcia fotobudki lustra na imprezę w Łodzi!

Fotobudka lustro Łódź

Fotobudka lustro - parametry

Fotobudka lustro wygląda niczym piękne, niezwykle bogato zdobione lustro, przed którym można stanąć i się przejrzeć. Ma ona jednak dodatkową funkcję, fotobudka lustro wykonuje wysokiej jakości zdjęcia, które po chwili są drukowane przez drukarkę termosublimacyjną. Ponadto, do zdjęć można wybrać zabawne gadżety, które urozmaicą fotografie i zagwarantują niezapomnianą zabawę.

Fotobudka lustro wyposażona jest w

Fotobudka na wynajem w Łodzi

Naszym klientom zapewniamy niezwykle atrakcyjną ofertę, która składa się z kilku pakietów, dostosowanych do potrzeb i posiadanych funduszy. Naszą fotobudkę lustro można wynająć z dojazdem do Łodzi, zarówno na weselę, studniówkę, urodziny, bankiet i każdą inną imprezę. Razem z fotobudką lustro, przywieziemy szereg śmiesznych gadżetów, a nasz animator zachęci każdego do zabawy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.