Slow Motion Event

Fotobudka Warszawa

609 853 213

Fotobudka Warszawa

Fotobudka to oryginalny i śmieszny sposób na urozmaicenie imprezy i zaskoczenie gości.

Fotobudka Warszawa

Dojeżdżamy do klientów tam, gdzie odbywa się studniówka, wesele, urodziny, czy inna tego typu impreza. Działamy na terenie całej Polski. Chętnie dojedziemy do Warszawy, by dostarczyć gościom rozrywki, dzięki naszej fotobudce.

Nasza fotobudka w Warszawie

Fotobudka jest to profesjonalny sprzęt do wykonania serii zabawnych zdjęć, które świetnie nadadzą się jako pamiątka na długie lata. Wewnątrz budki znajduje się lustrzanka CANON oraz drukarka termosublimacyjna, która natychmiastowo wydrukuje zdjęcia w bardzo dobrej jakości! Bez zwlekania otrzymasz zdjęcia, które możesz podarować bliskiej osobie lub zabrać ze sobą do domu.

Oprócz sprzętu przywieziemy także skrzynię pełną gadżetów do zdjęć. Otrzymacie możliwość urozmaicenia swoich fotografii zabawnymi elementami lub tłem, a także spersonalizowania ich napisami. Do waszej dyspozycji będzie także animator, który zachęci wszystkich gości do zabawy z fotobudką. Jeżeli marzycie o zabawnym filmie z imprezy, dołączymy do oferty budkę filmową.

Wynajem fotobudki Warszawa

Dojeżdżamy do klientów wszędzie tam, gdzie brakuje pomysłu. Przyjedziemy również na dowolne wydarzenie w Warszawie! Skorzystajcie z naszej oferty i wybierzcie jeden z czterech pakietów w niskich cenach.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do zakładki cennik! Serdecznie zapraszamy także do obejrzenia naszej galerii zdjęć z imprezy, na której pojawiła się nasza fotobudka w Warszawie.