Slow Motion Event

Fotobudka Skierniewice

609 853 213

Fotobudka Skierniewice

Fotobudka w Skierniewicach

Nasz zespół oferuje wynajem fotobudki, która będzie świetnym urozmaiceniem każdej imprezy i każdego eventu.

Fotobudka Skierniewice

Dojedziemy do klientów na terenie całej Polski. Chętnie pojawimy się w Skierniewicach, aby zapewnić gościom dobrą zabawę. Wystarczy zadzwonić do nas, dowiedzieć się o naszej ofercie i zarezerwować termin!

Fotobudka to lekki i profesjonalny przenośny sprzęt z wbudowaną lustrzanką CANON oraz drukarką termosublimacyjną, która zapewni szybki wydruk zdjęć w bardzo dobrych cenach.

Śmieszne gadżety

Nasza ekipa przywiezie fotobudkę wraz ze śmiesznymi dodatkami do zdjęć i stylizacji. Dzięki nim, każda seria zdjęć będzie wyjątkowa, urozmaicona i przezabawna. Ponadto istnieje możliwość spersonalizowania zdjęć dzięki dowolnym napisom, a także skorzystania z filmowej budki!

Nasz animator zachęci wszystkich gości do zabawy.

Wynajem fotobudki w Skierniewicach

Zamów fotobudkę do Skierniewic, aby rozkręcić imprezę i zaoferować gosciom rozrywkę, której nigdy nie zapomną! Dzięki fotobudce każdy będzie mógł zabrać ze sobą zdjęcia na pamiątkę, wykonane z dodatkiem zabawnych gadżetów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej odnośnie do cennika wynajmu, oraz pakietów. Fotobudka to dobra zabawa, korzystne ceny i pakiety, które są dopasowane do każdego klienta.