Slow Motion Event

Fotobudka Żyrardów

609 853 213

Fotobudka Żyrardów

Profesjonalna fotobudka na weselu, urodzinach lub nawet na studniówce? Doskonały wybór! Nasza fotobudka od Slowmotionevent to gwarancja dobrej zabawy, korzystnych cen oraz niezapomnianych przeżyć. Wynajmujemy fotobudkę na imprezy w Żyrardowie!

Fotobudka Żyrardów

Profesjonalna fotobudka

Nasza profesjonalna fotobudka to kompaktowe urządzenie, wewnątrz którego wbudowana jest lustrzanka marki CANON oraz lampa błyskowa i drukarka termosublimacyjna. Dzięki temu fotobudka oferuje wysokiej jakości zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie. Ponadto w naszej ofercie, do wynajętej fotobudki dołączamy także zabawne gadżety i rekwizyty, które urozmaicą zdjęcia.

Wynajem fotobudki na wesela, studniówki, imprezy firmowe, czy urodziny organizowane w Żyrardowie, to doskonały wybór, ponieważ nasze pakiety są niezwykle korzystne, a ceny konkurencyjne.

Montaż naszej profesjonalnej fotobudki odbywa się zawsze godzinę przed rozpoczęciem imprezy. Co więcej, na każdym przyjęciu, zabawiać i zachęcać gości do korzystania z fotobudki, będzie nasz animator, który obsługiwał już nie jedną imprezę. Z nami dobra zabawa gwarantowana!

Fotobudka - dobra zabawa i pamiątka

Profesjonalna fotobudka na imprezach w Żyrardowie, to nie tylko dużo śmiechu i rozrywki, ale także wyjątkowa pamiątka. Zdjęcia wykonane naszym sprzętem, można zachować dla siebie lub wkleić do albumu, który również otrzymacie w pakiecie!

Jeśli organizujesz imprezę w Żyrardowie, wynajmij naszą fotobudkę, a my przyjedziemy, aby rozkręcić twoje przyjęcie i rozbawić twoich gości. Jesteśmy tam, gdzie jest dobra zabawa. Zajrzyj do naszej galerii, by zobaczyć, jak bawili się goście z naszą fotobudką na karnawałowym przyjęciu w Warszawie!

Zapraszamy!