Slow Motion Event

Fotobudka Pruszków

609 853 213

Fotobudka Pruszków

Slowmotionevent oferuje wynajem profesjonalnej fotobudki na każdą imprezę w Pruszkowie i nie tylko!

Fotobudka Pruszków

Fotobudka to doskonałe urozmaicenie przyjęcia weselnego, urodzin lub firmowej imprezy. Zamiast zwykłych zdjęć, można otrzymać serię zabawnych fotek ze śmiesznymi gadźetami, które oferujemy w pakiecie.

Fotobudka - profesjonalny sprzęt

Nasza fotobudka to profesjonalny sprzęt z wbudowaną lustrzanką CANON oraz drukarką termosublimacyjną. Wykonuje ona wysokiej jakości zdjęcia, które pozostaną pamiątką z niezapomnianej imprezy.

Oferujemy kilka pakietów, w różnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie. W każdym pakiecie, oprócz fotobudki dołączamy także ciekawe tło oraz rekwizyty, które urozmaicą zdjęcia, a goście zyskają przy tym świetną zabawę.

Dobra zabawa na imprezie

Nasz team przybędzie do Pruszkowa z fotobudką i rozkręci każdą imprezę. Ponadto w naszym zespole znajduje się także animator, który zachęci gości do fotografowania się. Będzie to niezapomniana i niezwykle oryginalna pamiątka.

Jeżeli planujesz wesele lub urodziny, a także czeka cię studniówka, czy impreza firmowa, zadzwoń do nas i wynajmij profesjonalną fotobudkę. Przyjedziemy do Pruszkowa, by zapewnić dobrą zabawę.

Zobacz również jak bawili się uczniowie z naszą fotobudką na balu gimnazjalnym w Pruszkowie!

Zapraszamy!