Slow Motion Event

Fotobudka Manufaktura

609 853 213

Fotobudka Manufaktura

Jedną z głównych atrakcji w Łodzi, którą co roku odwiedzają miliony turystów jest Łódzka Manufaktura. Można w niej znaleźć sklepy, restauracje i wiele rozrywek umilające pobyt w Łodzi w tym również fotobudka, dzięki której można w kilka sekund zrobić pamiątkowe zdjęcie ze znajomymi. Taka budka fotograficzna jak w Manufakturze może znaleźć się również na Twojej imprezie w Łodzi.

Fotobudka Manufaktura Łódź

Dlaczego fotobudka?

Nasza fotobudka na eventy to świetna atrakcja, która pozwoli Tobie i zaproszonym gościom na niesamowitą zabawę. W odróżnieniu od fotobudki w Manufakturze nasza może znaleźć się w dowolnym miejscu w Łodzi wraz ze śmiesznymi gadżetami. Dzięki naszej budce fotograficznej sprawisz gościom pamiątkę w postaci zabawnych zdjęć, które na zawsze będą kojarzyły się z Twoją imprezą. Razem z naszą fotobudką docieramy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest świetna zabawa!

Co wyróżnia naszą fotobudkę?

Nasza budka fotograficzna działa na takiej samej zasadzie co fotobudka w Manufakturze. Jest to profesjonalne urządzenie, które robi oraz natychmiast wywołuje wysokiej jakości zdjęcia, upamiętniające super zabawę. Do naszej fotobudki na eventy dołączamy śmieszne gadżety, które sprawiają, że pozowanie do zdjęć nie jest takie straszne, a widoczny na zdjęciach uśmiech od ucha do ucha to potwierdza. Nasza budka fotograficzna posiada także różne tła, które można dopasować do tematyki imprezy, co sprawia, że jest to atrakcja na każdy event niezależnie od jego tematyki. W odróżnieniu od fotobudki w Manufakturze nasza daje możliwość zgrania zdjęć na pendrive, abyś mógł się nimi podzielić ze wszystkimi znajomymi.

Jaka jest cena fotobudki?

W odróżnieniu od fotobudki w Manufakturze u nas nie płaci się za ilość zrobionych zdjęć, a za czas, jaki nasza budka fotograficzna jest na imprezie, dzięki czemu możesz do woli pozować ze śmiesznymi gadżetami i cieszyć się z super zabawy.

Zapoznaj się z naszą galerią zdjęć z imprez, na których pojawiła się nasza fotobudka w Łodzi.