Slow Motion Event

Fotobudka Grójec

609 853 213

Wynajem fotobudki w Grójcu

Fotobudka Grójec

Chcesz zaskoczyć swoich gości na urodzinach, weselu, imprezie firmowej lub innej okoliczności, która odbywa się w Grójcu? Wynajmij naszą fotobudkę, a my zajmiemy się dobrą zabawą.

Fotobudka - Profesjonalne zdjęcia i gadżety

Co daje skorzystanie z jednego z czterech pakietów naszej fotobudki? Przede wszystkim to sprzęt, który posiada wbudowaną drukarkę termosublimacyjną, zatem zdjęcia pojawiają się natychmiastowo. Ponadto nasza fotobudka to profesjonalne zdjęcia, które można wykonać w dowolnej ilości. Dodatkowo w pakiecie zawarte są tła lub śmieszne gadżety, które sprawią, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe.

Montaż fotobudki odbywa się godzinę przed przyjęciem, zatem wszystko zawsze jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Podczas imprezy zapewniamy Twoim gościom animatora, który rozbawi ich do łez i zachęci do korzystania z fotobudki. To sprzęt, który zawsze budzi ogromne zainteresowanie, zatem każdy uczestnik przyjęcia będzie bawił się wyśmienicie.

Fotobudka na każdą okazję

Bez względu na to, czy organizujesz urodziny, studniówkę, wesele, czy też zwykłą imprezę branżową, bardzo chętnie pojawimy się z naszą profesjonalną fotobudką. Dojedziemy do Grójca i zapewnimy Wam szereg atrakcji, a także pamiątkę na całe życie. Wybierając jeden z czterech pakietów w różnych cenach, możesz otrzymać dodatkowe udogodnienia. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się fotobudką na weselu, czy urodzinach w Grójcu.

Zapraszamy do zakładki cennik po szczegółowe informacje dotyczące pakietów i kosztów.