Slow Motion Event

Fotobudka na święta

609 853 213

Fotobudka na święta

Święta to wyjątkowy czas, spędzany głównie w gronie rodziny i bliskich. To także okazja do tego, aby urządzić przyjęcie Mikołajkowe, wigilię firmową i spotkanie w gronie znajomych. Warto wtedy pomyśleć o atrakcjach, które mogą być zarówno oryginalne, jak i praktyczne. Taką atrakcją niewątpliwie jest nasza profesjonalna fotobudka. Można wynająć ją na świąteczną imprezę i zyskać wspaniałą pamiątkę na lata.

Fotobudka na święta

Nasza fotobudka to wysokiej jakości sprzęt, który posiada wbudowaną lustrzankę Canon i drukarkę termosublimacyjną. U nas istnieje możliwość wynajęcia fotobudki na weselę, studniówkę, urodziny, bankiet, a także na święta w Warszawie! Dojedziemy wszędzie, gdzie przyda się dobra zabawa i ciekawa rozrywka.

Zalety wynajmu fotobudki

Wybierając naszą profesjonalną fotobudkę Slowmotion Event, otrzymasz nie tylko sprzęt, który wykonuje zabawne zdjęcia wysokiej jakości, ale także śmieszne gadżety, które można wykorzystać. Razem z naszą fotobudką, przyjeżdża także animator, który zachęci wszystkich gości do zabawy.

Profesjonalna fotobudka natychmiast drukuje zdjęcia, które możesz wykonać na wybranym przez siebie tle. Oferujemy tematyczne tła świąteczne, a także świąteczne gadżety do zdjęć, które urozmaicą fotografie i sprawią, że będą one doskonałą pamiątką z imprezy.

Zapoznaj się z naszą ofertą, aby już dziś zarezerwować fotobudkę na święta, wigilię w pracy lub inną imprezę organizowaną w Warszawie i nie tylko! Zapraszamy.