Slow Motion Event

Wynajem fotobudki na wesele

609 853 213

Fotobudka na wesele

Wesela, to imprezy, które coraz chętniej organizuje się z wielkim rozmachem, zapewniając gościom szereg atrakcji i udogodnień. Oprócz wystawnego jedzenia, dekoracji, czy wyjątkowych motywów przewodnich imprezy, bardzo często wynajmuje się także fotobudkę.

Fotobudka na wesele, to doskonały pomysł na urozmaicenie przyjęcia, zapewnienie gościom dodatkowej zabawy i śmiechu, a także niezapomnianych wspomnień i pamiątki. Fotobudka bowiem pozwala wykonać wyjątkowe zdjęcia, które następnie stają się wspomnieniem tego wyjątkowego wieczoru.

Wynajem fotobudki na wesela Łódź, Warszawa

Profesjonalna fotobudka, to kompaktowe urządzenie z wbudowaną drukarką termosublimacyjną. Zdjęcia wykonane przy pomocy fotobudki są natychmiast drukowane w formie zabawnych printów, dzięki czemu stanowią pamiątkę, zarówno dla gości, jak i dla pary młodej.

Oferujemy naszą fotobudkę na wynajem na wesela w Łodzi oraz Warszawie! Oprócz samego sprzętu, zapewniamy także masę śmiesznych gadżetów do zdjęć, oraz wyjątkowe tło, które jeszcze bardziej urozmaici fotografie.

W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji, które różnią się przede wszystkim ceną. Zapewniamy wynajem fotobudki na wesela w bardzo dogodnych kosztach. Oprócz wyżej wymienionych urozmaiceń, w naszym składzie pojawi się także animator, który zachęci wszystkich gości weselnych do skorzystania z fotobudki.

Fotobudka na wesele zawsze sprawdza się doskonale. Bez względu na dominującą grupę wiekową, każdy bawi się świetnie, wykonując zabawne fotografie, które następnie stają się pamiątką niezapomnianego wieczoru.

Zapraszamy serdecznie osoby z Łodzi i Warszawy do wynajęcia naszej fotobudki i fotolustra na wesele! Polecamy także naszą fotobudkę na urodziny i inne okazje!