Slow Motion Event

Fotobudka na Mikołajki

609 853 213

Fotobudka na Mikołajki

Mikołajki, czyli 6 grudnia, to doskonała okazja do tego, aby urządzić tematyczne przyjęcie i zaoferować swoim gościom szereg atrakcji. Jedną z nich jest nasza profesjonalna fotobudka, która stanie się nie tylko urozmaiceniem każdej imprezy, ale również stworzy dla gości niezapomnianą pamiątkę.

Fotobudka na Mikołajki Warszawa

W ofercie posiadamy tradycyjną fotobudkę na wynajem na Mikołajkową imprezę w Warszawie, a także fotobudkę lustro, filmową budkę i gifbudkę. W zależności od tego, co chcesz zaoferować swoim gościom, możesz wybrać jedną z kilku profesjonalnych budek, które zapewnią inny efekt, lecz każda z nich dostarczy tyle samo emocji i śmiechu.

Profesjonalna fotobudka Warszawa

Co otrzymasz, wynajmując naszą fotobudkę na Mikołajki? Profesjonalny sprzęt, w którym wbudowany jest aparat oraz drukarka termosublimacyjna. Ponadto, w naszym pakiecie znajduje się szereg gadżetów, urozmaicających każde zdjęcie, czy film. Możesz wybrać dodatki, które wpasują się w temat Mikołajkowej imprezy, a następnie stworzyć album z przezabawnymi i niepowtarzalnymi zdjęciami swoich gości.

Razem z naszą fotobudką, fotobudką lustro, gifbudką i budką filmową, dojedziemy do Warszawy, aby rozkręcić zabawę. Fotobudka to gwarantowana porcja śmiechu, profesjonalne zdjęcia wysokiej jakości, korzystne ceny i wspomnienia, które pozostaną na zawsze. Jeśli nie chcesz tradycyjnych zdjęć, wybierz gifbudkę, która tworzy kilkusekundowe animacje lub filmową budkę, która zapewni śmieszne filmiki, urozmaicone o muzykę i filtry.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do wynajmu fotobudki na Mikołajki w Warszawie!