Slow Motion Event

Fotobudka Łódź

609 853 213

Fotobudka Łódź

Fotobudka to atrakcja na każdą imprezę w Łodzi, która spodoba się nie tylko Tobie, ale przede wszystkim zaproszonym gościom, którzy dzięki naszej budce fotograficznej będą mogli uchwycić niezwykłą zabawę na swoich zdjęciach.

Fotobudka Łódź

Uwielbiamy eventy i różnego rodzaju zabawy, a przede wszystkim ludzi, którzy świetnie się bawią, dlatego nasza fotobudka podróżuje po Łodzi, aby dzielić się z nimi kochaną przez wszystkich atrakcją, czyli robieniem zdjęć ze śmiesznymi gadżetami.

Event z fotobudką

Nasza fotobudka to atrakcja dla każdego, kto lubi świetną zabawę i chciałby mieć z niej niezapomnianą pamiątkę, jaką są natychmiastowo wywoływane zdjęcia. W Łodzi nasza budka fotograficzna podbiła już wiele serc. Jesteśmy chętnie zapraszani na różnego rodzaju eventy rodzinne, firmowe, wesela i inne imprezy w Łodzi, na których zachęcamy gości do zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami.

Fotobudka na imprezie w Łodzi

Nasza budka fotograficzna robi zdjęcia najwyższej jakości i natychmiast je wywołuje, dzięki czemu goście na imprezie w Łodzi od razu otrzymują swoją pamiątkę. Wynajmując naszą fotobudkę nie płacisz za ilość zrobionych zdjęć, a jedynie za czas, jaki jesteśmy na imprezie w Łodzi, a dzięki elastycznej ofercie możesz dopasować cenę fotobudki do swoich potrzeb. Ponadto posiadamy wiele śmiesznych gadżetów, które mogą przyozdobić każde zdjęcie, jak i wiele rodzajów tła na różne okazje. Specjalnie dla Ciebie możemy również zakupić tematyczne gadżety, które będą rewelacyjnie pasować do charakteru Twojej imprezy w Łodzi.

Fotobudka na wesele

Wesele to magiczna impreza, która zapamiętywana jest na długie lata, nie tylko przez młodą parę, ale również przez gości dzięki rewelacyjnym atrakcjom. Jedną z nich może być nasza fotobudka, która zapewni wiele godzin świetnej zabawy. Naszą fotobudkę można wynająć na każde wesele w Łodzi, wraz z gadżetami weselnymi, które rozbawią gości do łez i sprawią piękne szczere uśmiechy na zdjęciach. Taka fotobudka może być niezwykłym podziękowaniem dla przybyłych gości, którzy będą mogli zrobić sobie zabawne zdjęcia i zachować je na pamiątkę, lub wspólnymi siłami utworzyć album weselny, gdyż zdjęcia z naszej fotobudki można zgrać na pendrive. Dzięki wynajęciu fotobudki na weselu, Twoi goście nie zapomną imprezy przez długi czas.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z galerią zdjęć z imprezy z Łodzi z okazji 70 lecia powstania państwa Izrael!