Slow Motion Event

Fotobudka Sochaczew

609 853 213

Fotobudka na imprezy w Sochaczewie

Fotobudka Sochaczew

Każda impreza będzie lepsza z fotobudką, która zapewni dobrą zabawę gościom. Dzięki nam możesz mieć swoją fotobudkę na przyjęciu w Sochaczewie. Dojedziemy do Ciebie z profesjonalnym sprzętem i pudełkiem śmiesznych gadżetów, które urozmaicą zdjęcia.

Posiadamy profesjonalną fotobudkę, która jest kompaktowym urządzeniem z wbudowanym dotykowym ekranem i lustrzanką marki CANON, a także z lampą błyskawiczną. Ponadto, w naszej fotobudce znajduje się drukarka termosublimacyjna, która pozwala wydrukować natychmiastowo zdjęcia najwyższej jakości. To idealna pamiątka na lata, która będzie także wyjątkowym prezentem.

Fotobudka i śmieszne gadżety na imprezie

Oprócz sprzętu, który pozwoli uzyskać doskonałe zdjęcia, oferujemy również szereg śmiesznych i tematycznych gadżetów, które można wykorzystać do swoich fotek. Dzięki zabawnym elementom ubioru, napisom, czy nietypowym dodatkom, możesz stworzyć niezapomnianą pamiątkę i bawić się przy tym wyśmienicie. Razem z naszą fotobudką i pudełkiem gadżetów do zdjęć, przyjedziemy na każdą imprezę w Sochaczewie.

Zadzwoń do nas i zaproś nas na wesele, na którym twoi goście będą szaleć do białego rana nie tylko przy muzyce, ale także przed obiektywem aparatu. Ponadto chętnie pojawimy się na urodzinach, na których zabraknie ciekawej rozrywki. Zapewniamy również możliwość wynajmu fotobudki na studniówkę lub imprezę biurową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do wyboru jeden z czterech pakietów w niezwykle korzystnych cenach. Wszystkie niezbędne szczegóły na naszej stronie internetowej!