Slow Motion Event

Fotobudka na wynajem dla firm

609 853 213

Fotobudka dla firm

Organizujesz imprezę lub bankiet firmowy i chcesz zapewnić swoim gościom niezapomniane atrakcje? Fotobudka lub fotolustro to świetny pomysł! W naszej ofercie posiadamy usługę wynajmu fotobudki, która jest skierowana w szczególności dla firm i przedsiębiorstw! Dowiedz się więcej...

Fotobudka nie jest wyłącznie atrakcją weselną, czy urodzinową. To doskonały pomysł także na bankiet, szczególnie ten organizowany przez właścicieli firmy. Impreza firmowa jest wydarzeniem, podczas którego pracownicy mogą poczuć się swobodniej, nabrać bliższych relacji z pozostałymi, a także dobrze się bawić. Idealną atrakcją i pamiątką, która w dodatku rozśmieszy każdego, będzie właśnie profesjonalna fotobudka na wynajem.

Fotobudka na imprezy firmowe i bankiety

Fotobudka jest elementem, który jako gadżet i atrakcja na przyjęciu, spisuje się świetnie za każdym razem i co więcej, posiada wiele zalet. Na imprezie firmowej także może okazać się strzałem w dziesiątkę, a to dlatego, że wynajem fotobudki lub fotolustra na przyjęcie firmowe jest doskonałym narzędziem marketingowym. Wydarzenie to pozostanie w pamięci na dłużej, a wydruki z fotobudki będą idealną pamiątką, która przywoła tę noc i spowoduje uśmiech na twarzy.

Fotobudka jest profesjonalnym i przenośnym urządzeniem, posiadającym wbudowany aparat wraz z drukarką termosublimacyjną. Dzięki temu każdy z wydruków posiada najwyższą jakość i zadowalający efekt. Dodatkowo, aby fotografie nie były nudne, urozmaicamy ofertę o pudełko pełne śmiesznych gadżetów. Można zatem wykorzystać je podczas wesołych sesji zdjęciowych z grupą swoich pracowników lub znajomych z pracy.

Jeśli interesuje Cię wynajem fotobudki na imprezę firmową, a także na imprezę wigilijną, bankiet, wystawę, czy dowolną inną okazję w Twojej firmie, zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Gwarantujemy świetną zabawę, niezapomniane chwile, ubaw po pachy i pamiątkę na długie lata. Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do wynajmu fotobudki lub fotolustra! Działamy na terenie Łodzi, Warszawy i nie tylko!